Pavel Vrábik za Prievoz

za Prievoz

Pavel Vrábik, Ing.

39 rokov, projektový
manažér

Do Bratislavy som sa presťahoval po skončení vysokej školy v roku 2004. Prišiel som sem za prácou, na začiatku v Slovenskej agentúre pre rozvoj investícií a obchodu, kde som pomáhal zahraničným investorom pri rozhodovaní investovať na Slovensku. Lenovo v Petržalke je jeden z projektov, za ktorý som zodpovedal.
Býval som v Rači, neskôr vo Vrakuni, a nakoniec sme sa s partnerkou rozhodli založiť rodinu v Prievoze. Tu bývame už 6 rokov a tu sa nám narodila naša dcérka. Keď dnes hovoríme „domov“, myslíme na Prievoz.
Som vyštudovaný manažér a väčšinu svojej profesionálnej kariéry pracujem ako projektový manažér v oblasti informačných technológií v bankovom sektore.
V roku 2017 som vstúpil do strany SAS a dnes sa, aj s podporou strán OĽANO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, uchádzam o Vašu dôveru ako kandidát na poslanca miestneho zastupiteľstva Ružinov za Prievoz. Kandidujem prvýkrát a robím tak preto lebo verím, že slušnosť sa presadí len vtedy, ak nečinne neprenechá priestor nečestnosti. Chcem sa aktívne podieľať na tom ako sa bude Ružinov a Prievoz rozvíjať. Chcem si byť istý, že sa peniaze nás všetkých vynakladajú na správne veci a správnym, čestným spôsobom v záujme nás, obyvateľov Ružinova.
Pavel Vrábik